11 Kasım 2012 Pazar

Victoria's Secret Fashion Show 2012


            The Angels followed by the whole world longingly appereared on a stage fascinetingly, at the night of 7, November 2012.
            Victoria's Secret Fashion Show, which is released on TV at Christmas Night every year, has taken place in NY this year. Last year Jay-Z, Kanye West and Maroon 5's soloist Adam Levine embellished the night and this year Rihanna, Bruno Mars and Justin Bieber gathered together. I can say they had as great performance as they did last year with VS models.

          Tüm dünyanın dört gözle takip ettiği melekler, 7 Kasım 2012 gecesi podyuma büyüleyici bir iniş yaptılar.
          Her sene Türkiye'de Yılbaşı gecelerinde yayınlanan Victoria's Secret Fashion Show, bu sene New York'da gerçekleşti. Geçen sene podyumda Jay-Z, Kanye West ve Maroon 5'ın solisti Adam Levine şarkılarıyla geceye renk katarken, bu seneyse Rihanna, Bruno Mars ve Justin Bieber vardı. VS modellerinin eşliğinde performanslarıyla geçen senekileri aratmadılar diyebilirim.

       Rihanna with her long beautiful vent dress, long lace gloves, pearl necklace and marginal sunglasses looked so cool. I don't like both her necklace, sunglasses and earings. It would be better if she prefered the sunglasses only. Have a look she looks like a robot.

      Rihanna siyah derin yırtmaçlı elbisesiyle, uzun dantel eldivenleriyle, inci detaylı gerdanlığıyla ve marjinal gözlüğüyle oldukça cool görünüyordu. Hem gerdanlığın hem gözlüklerin hem de küpelerin inci detaylı olma durumu hoşuma gitmedi. Yalnızca favori parçam olan gözlüğünü tercih etseydi daha iyi olurdu.Baksanıza yan profilden adeta bir robotu çağrıştırıyor.   
    Doutzen Kroes appeared on a stage with Rihanna look well together with their gothic style.

   Rihanna'yla birlikte sahneye çıkan Doutzen Kroes, gotik tarzlarıyla oldukça uyumlu görünüyorlardı.

    Bruno Mars, who look so short physically with The Angels of Victoria's Secret were sympathetic regarding his perfect voice. I can say his only fault is to wear that big hat. It shows him as if he were shorter.

    Kusursuz sesine rağmen fiziksel anlamda Victoria's Secret meleklerinin yanında minicik kalan Bruno Mars oldukça sempatikti. Tek kusuru başındaki şapkaydı  diyebilirim. Kendini olduğundan daha da kısa göstermiş :))

   
   Generally speaking I love Justin Bieber even mates don't like him. It's not definitely necessary to be an adult  to be succesful and to be respected by the people. I think Justin Bieber deserves to be the artist of the show as much as Rihana and Bruno Mars. Go Justin Go!

   Genel olarak arkadaşlarım Justin Bieber'ı sevmese de ben seviyorum. Başarılı olmak ve insanlar tarafından saygı görmek için illa belirli bir yaşa gelmek gerekmiyor. Show'un performans sanatçısı olmayı en az Rihanna ve Bruno Mars kadar Justin'in de hak ettiğini düşünüyorum. Go Justin Goo!


     OMG! Who believes she was once a pregnant before and had a baby?

     Aman Tanrımm! Miranda Kerr'in çocuk doğurduğuna kim inanabilir?

     The other name which surprised me as Miranda is Adriana Lima. A few week ago having the second baby Adriana, seems to have been in a fitness center after returning back home from hospital.

     Miranda gibi beni şaşırtan bir diğer isimse Adriana Lima oldu. Daha bir buçuk ay önce ikinci çocuğunu doğuran Adriana, hastaneden sonra soluğu fitnessda almışa benziyor.


        Doutzen Kroes

         Candice Swanepoel

    Candice Swanepoel

     
   Constance Jablonski

    I loved Isabeli Fontana's wings.

    Isabeli Fontana'nın kanatlarına hayran kaldım doğrusu...

 Lindsay Ellingson is an angel without wings. No no she's a real angel.

 Lindsay Ellingson adeta bir kanatsız melekti. Yok yok kanatlı desem daha doğru olacak. ;))  Adriana Lima

         Alessandra Ambrosio

  Pamuk Şeker Doutzen ;)

   Barbara Palvin with her Lady Santa Claus costume.

   Noel Anne kostümüyle Barbara Palvin

      Erin Heatherton

    Joan Smalls


    Hilary Rhoda
      Karlie Kloss

      Jessica Hart


   Lily Aldridge's American flag costume looks like the super heros costumes.

 Lily Aldridge'ın Amerikan bayrağı temalı kostümü süper kahramanlaraın kostümlerine benzemiş.

   Alessandra Ambrosio

     Lindsay Ellingson

    Rihanna changing her costume to the end of night, was the one of the angels with her mini pink tranparent dress. Go with the PINK!

    Gecenin sonuna doğru kostum değiştiren Rihanna,  büstiyerinin üzerine giydiği pembe transparan mini elbisesiyle sanki meleklerden biriydi. Sana pembe kesinlikle çok yakışıyor!
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.